Porady dla Mężczyzn: Jakie zdjęcie umieścić na portalu randkowym

Istnieje dużo zróżnicowanych zasad odnośnie kompozycji dobrej fotki, ale jeżeli jest dobry pomysł, to możesz je wszystkie złamać i zdjęcie będzie o niebo lepsze niż gdybyś  się ich trzymał. To jest zwłaszcza prawdziwe, jeżeli chodzi o randki przez interent dlatego, że korzystając z nich nie koniecznie musisz wyglądać tak samo jak na fotce.

To jest 5 zasad, jakimi powinno się generalnie posługiwać, żeby posiadać interesujące zdjęcie profilowe na randki internetowe, jeżeli nie masz lepszego pomysłu.

  1. Zasada numer jeden jest najważniejsza i jej musisz koniecznie przestrzegać. Robiąc zdjęcie nie możesz się w ogóle przechwalać. Fotka ma pokazać twoje wnętrze, a nie twoje pieniądze.
  2.  Bądź uśmiechnięty. Często słyszysz, że masz się uśmiechnąć, w momencie robisz sobie fotki. Na pewno miałeś okazję zobaczyć dużo zdjęć, z pozytywnym uśmiechem. Te fotki na profilach portali randkowych w prosty sposób przyciągają uwagę. Ale jest też dużo fotek, na których nie ma uśmiechniętych ludzi, a mimo to zdjęcia są dobre. Możesz zrobić parę fotek kiedy jesteś uśmiechnięty i parę z normalną miną. Potem zdecyduj,które zdjęcie jest najatrakcyjniejsze.
  3. Patrz w obiektyw. Zwykle będziesz przeczytać na różnych portalach, że jak patrzysz na obiektyw to robisz iluzję, gdybyś spoglądał komuś w oczy. Każda kobieta potwierdzi, iż  podoba jej się takie wrażenie. Ale są też genialne fotografie, na których facet nie kieruje wzroku prosto w obiektyw. Dlatego też powinieneś przekonać się, jaki wariant najkorzystniej dla Ciebie działa.
  4.  Dobrze się ubierz. Wokół tego tematu też jest dużo różnych opinii. Zauważ, że wielu modeli na zdjęciach w magazynach nie posiada na sobie garnituru. Ogólnie dziewczyny mówią, że podobają im się mężczyźni ubrani w garniturach. Ale wysoko oceniane są zdjęcia, w których można zobaczyć mięśnie i skórę.
  5.  Zdjęcie powinno być dynamiczne. Jest wiele zdjęć statycznych, które prezentowały się bardzo ciekawie, a z drugiej strony jest dużo zdjęć dynamicznych, pokazujących np ruch sportowca, jakie robiły piorunujące wrażenie. Dlatego jeśli uprawiasz jakąś dyscyplinę, to przekonałbym się na twoim miejscu jak kobiety takie zdjęcia oceniają.

Nie ma jakiegoś magicznego przepisu na dobre zdjęcie zwłaszcza, że każdy mężczyzna wygląda inaczej i dla każdego takie same ujęcia mogą dawać zaskakująco inny efekt. Dlatego przetestuj różne fotki i zobacz co dla Ciebie sprawdza się najlepiej.