Portale randkowe, dlaczego żadna kobieta Cię nie chce?

Jeśli jesteś singlem i chcesz kogoś poznać, to duże prawdopodobieństwo, że korzystasz właśnie z randek internetowych.

W dzisiejszych czasach poznawanie ludzi przez internet jest, czym normalnym i nawet naturalnym. Bo prawie każdy ma teraz konto na jakimś, serwise. Nie ważne czy to jest facebook, nasza klasa (nk), gg, sympatia, badoo, czy inne portale randkowe.

 

No dobra, powiedzmy, że założyłeś sobie konto na serwisie randkowym, bo chciałeś znaleźć tam dziewczynę, ale z jakiegoś powodu nie udaje ci się tam nikogo poznać i zastanawiasz się, dlaczego dziewczyny na serwisach randkowych nie odpisują na wiadomości?

Dlaczego kobiety na randkach internetowych odrzucają facetów?

Jeśli kilku tygodniach spędzonych na portalu randkowym żadna dziewczyna się do nas nie odezwie to możemy pomyśleć, że z nami jest coś nie tak. Na szczęście tak nie jest i wszystko jest ok. Problemem częściej jest raczej nasz pierwszy email.

Są dobre wiadomości na portalach randkowych, jednak to co pisze większość facetów jest niestety nie odrzuca kobiety.

Oto kilka typów wiadomości i mężczyzn, którzy je wysyłają. Sprawdź czy nie jesteś jednym z nich.

1.Pan ogólny:

Co najczęściej pisze:

Hej co u ciebie?

Jak ci minął dzień?

Co tam?

Dlaczego ona go nie chce: Bo nie potrafi pisać. Oczekuje, że kobieta za niego odwali całą robotę i sama rozpocznie rozmowę? Zamiast pytać, co u niej, niech lepiej obejrzy jej profil, i dowie się czegoś na jej temat. Potem dopiero napisze dziewczynie pierwszą wiadomość.

2. Pan „ moja autobiografia”

Jak wyglądają jego wiadomości? Najczęściej jest to jedna wiadomość, którą wysyła każdej kobiecie. Często nie czytając nawet jej profilu:

Nazywam się Jan Kowalski. Mieszkam w Krakowie od 3 lat, przeprowadziłem się tutaj z Warszawy, gdzie wcześniej mieszkałem 4 lata. Obecnie pracuję w Telekomunikacji Polskiej od 8 lat. Moje mieszkanie znajduje się w Starym Mieście.

W wolnym czasie lubię chodzić do kina, iść na piwo ze znajomymi i czytać książki. W każdy czwartek chodzę na siłownię a w soboty na basen.

Interesują się psychologią, socjologią i informatyką.

Napisz do mnie jeśli jesteś zainteresowana dalszą rozmową.

pozdrawiam

Dlaczego ona nie odpisze na tą wiadomość? Najbardziej prawdopodobną wersją jest to, że w ogóle jej nie przeczyta. Zobaczy pierwsze zdanie i wiadomość usunie.

Czy to jest chamskie z jej strony?

Nie!

Co ją obchodzi gdzie facet mieszkał i przez jak długo? Tym bardziej, co ją interesuje, że on w czwartki chodzi na siłownię. Czy on z tego powodu powinna przestawiać swój grafik, żeby nie planować z nim randek w czwartki? Jeśli o to mu chodzi, to niestety nie będzie on miał szans na żadną randkę.

3. Pan kopiuj wklej

Jak wyglądają jego wiadomości?

Cześć, Obejrzałem Twój profil i wydałaś mi się niesamowicie piękną i interesującą dziewczyną. I w związku z tym chciałbym cię poznać. Masz ochotę na kawę?

Dlaczego kobieta nie odpisuje? Bo facet wysyła taką wiadomość każdej kobiecie, której profil zobaczy. Ona wie, że to jest wiadomość kopiuj wklej. Nie wierzy w to, że akurat ona go zainteresowała. Bo przecież ta wiadomość wygląda jakby pisał ją do KAZDEJ kobiety.

4. Pan romantyk

Co pisze? Kopiuje wierszyki z internetu i też wysyła je każdej kobiecie, którą znajdzie na portalu randkowym:

Kim jesteś dla mnie? Jesteś mym marzeniem,
jesteś serca mego każdym uderzeniem
każde Twoje słowo, każde Twe spojrzenie
jest dla mnie przeżyciem, jest dla mnie pragnieniem.

Dlaczego kobieta nie odpowie? Po pierwsze widzi tylko jakiś wierszyk. Nie wie, czego on w ogóle od niej chce. Po drugie, facet, który wysyłała dziewczynie wierszyki, nie jest typem romantyka, który lubią kobiety. Wiec, jeśli tym ktoś chce zainteresować kobietę to słaby pomysł.

5. Pan niewyżyty

Listy, jakie wysyła do kobiet:

Witaj,

Chciałbym się z tobą spotkać w wiadomym celu. Chodzi tylko i wyłącznie o seks. Będę cię brał na podłodze..... A potem... Niestety nie mogę umieścić swojego zdjęcia ze względu na poufność mojej pracy, ale jestem bardzo przystojny. Odezwij się a na pewno nie pożałujesz.

Czemu ona się nie odezwie? Bo raczej nie jest tak zdesperowana. Ona myśli, że skoro facet pisze takie rzeczy to prawdopodobnie żadna kobieta go nie chce i dlatego szuka kobiety do łóżka w ten sposób. Poza tym na pewno nie uwierzy w gatkę, że jest przystojny, ale nie może zdradzać jak wygląda z jakiś tajnych powodów.

Źródło: Randki przez internet