Jak zrobić ciekawy opis na cafe.pl

Opis na serwisie randkowym Cafe polega na opisaniu siebie w paru zdaniach oraz na pisaniu odpowiedzi na kilka pytań w formularzu. Oczywiście nie musisz pisać odpowiedzi na każde pytanie, które jest na stronie. Zwykle lepiej jest nie napisać nic, nic pisać nudne stwierdzenia. Więc odpowiedz na nie przede wszystkim tak, żeby dało się poczuć Twoją pasję.

Weźmy na przykład pole " ostatnia ważna książka". Napisanie tu normalnie tytułu książki nie jest złym rozwiązaniem, ponieważ jeśli np oboje lubicie porównywalne książki to macie wspólny temat do mailowania.

Nie musisz się jednak ograniczać wyłącznie do podania tytułu. Możesz pokazać odrobinę inwencji i odróżnić na tle innych. Dlatego lepiej napisać to w taki sposób, żeby zwrócić uwagę dziewczynę i zainspirować ją, żeby ona o to zapytała.

Problemem na randkach cafe.pl  jest ograniczenie do 250 znaków na każde pytanie. Ciężko wyrazić jakąś myśl w tak małej ilości tekstu i uważam, że jest to wadą tego serwisu, ale wszystko da radę obejść. Zawsze możesz skończyć pisanie odpowiedzi na jedno pytanie w następnym pytaniu, mimo, że każą tam napisać coś innego. Np. Zaczynasz sprawę w pytaniu "Film, który mogę oglądać w kółko", a dokańczas w "Ulubiona płyta/piosenka".